Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych. Więcej informacji »

X

Metropolitan Park w Lublinie

Miedzy ulicami Pana Balcera i Filaretów w Lublinie powstaje wysoki na 18-kondygnacji budynek, jako część zespołu „Metropolitan Park”. Budynek ten to jedyny tego typu obiekt w skali miasta, zaprojektowany według najnowszych standardów, łączy w sobie funkcjonalną nowoczesność z niepowtarzalną atmosferą przyległych terenów zielonych, łączących dzielnicę LSM z dzielnicą Czuby. Powstanie tu ponad 140 mieszkań o wysokim standardzie od 40 do 140 mkw. Pierwsza i największa część budynku posiada 7 kondygnacji. Kolejne będą miały nieco cofniętą elewację, a na dwóch powstałych w ten sposób uskokach urządzone zostaną zielone tarasy. Na parterze zaplanowano ekskluzywną przestrzeń oferującą zróżnicowane usługi. Do dyspozycji mieszkańców będzie też trzypoziomowy podziemny parking. Inwestor, firma TBV zapowiada, że budynek w stanie surowym gotowy będzie w styczniu 2013 r, a w połowie roku oddany do użytkowania pierwszym mieszkańcom. Równolegle czasowo, od ulicy Filaretów powstanie wielopoziomowy (7 pięter) parking z 300 miejscami postojowymi.

Przy realizacji tej prestiżowej inwestycji, Generalny Wykonawca Unit Lublin, wybrał systemy z oferty Palisander: szalunek ścienny LOGO, szalunek stropowy dźwigarkowy PAL-20 i szalunek słupa PAL-S4. Z opinią na temat wzajemnej współpracy wyrażonej przez właściciela firmy Unit Lublin Pana Waldemara Lenartowicza mogliście się Państwo zapoznać w 18 numerze PALINFO.

 

 

 

 

Inwestor: TBV Property Sp. z o.o. Lublin
Dostawca szalunków: PPU Palisander Sp. z o.o.
Zastosowane systemy szalunkowe: LOGO, PAL-S4, PAL-20 i Trapez