Cień pod sliderem

Nagrody

2018 |2017 |2016 |2015 |2014 |2013 |2012 |2011 |2010 |1994 -2009|

Prezes PPU Palisander Sp. z o.o. Menedżerem Roku 201730 listopada w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku odbyła się jubileuszowa, 15 gala wieńcząca Podlaską Złotą Setkę Przedsiębiorstw ,,Kuriera Porannego”.

Wyróżniono przedsiębiorstwa, które w 2017 roku osiągnęły największe przychody w trzech kategoriach: Firmy Duże, Firmy Średnie i Firmy Małe, a także uhonorowano Pracodawcę Roku, Inwestora Roku oraz Menedżera Roku.

Zaszczytny tytuł Menedżera Roku otrzymał Sławomir Żubrycki, prezes firmy PPU Palisander Sp. z o.o., który od 25 lat wspiera podlaski rynek i przyczynia się do rozwoju gospodarczego województwa.

 

 

 

5bae78df0e321_p

W piątek 28 września w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbył się doroczny Koncert Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku. Była to okazja, żeby podsumować mijający rok oraz uhonorować ludzi biznesu, jak również nauki i kultury.

Nagrody rozdano w 3 kategoriach: Biznes, Kultura i Społeczeństwo.

W kategorii Biznes doceniono i wyróżniono Sławomira Żubryckiego, prezesa spółki Palisander, za zauważalną i skuteczną promocję Podlaskiego w kraju i za granicą. Promocję, która różni się od typowych reklam na plakatach i bilbordach, ponieważ nośnikiem reklamowych są tysiące szalunków i rozwiązań BHP, które pracują na strategicznych i najważniejszych placach budów w całym kraju.

10 kwietnia 2018 r. w białostockim Hotelu Esperanto po raz kolejny wręczono Diamenty Forbesa dla firm z woj. podlaskiego.

Palisander, drugi raz z rzędu, uplasował się wysoko w rankingu firm najszybciej zwiększających swoją wartość rok do roku.

 

diamenty

W czwartek 30 marca 2017, podczas uroczystej gali w białostockim hotelu Esperanto, zostały wręczone Diamenty Forbesa. W ogólnopolskim rankingu znalazło się ponad 2 tys. firm, z czego aż 85 z woj. podlaskiego. Porównujące ten wynik do 2016 roku zauważalny jest znaczny wzrost, kiedy to na liście znalazło się 50 przedsiębiorstw. W zestawieniu znalazły się firmy, które w latach 2013-2015 odnotowały najszybszy wzrost. Pod uwagę brano złożone do KRS lub opublikowane w Monitorze Polskim sprawozdania finansowe.

Wśród wyróżnionych firm, wysoko w rankingu Diamentów Forbesa, znalazła się również Spółka Palisander.

W dniu 24.11.2017 w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku odbyła się 14-sta gala Podlaskiej Złotej Setki. Podczas uroczystości wręczono nagrody i wyróżnienia przedsiębiorcom, którzy mają istotny wkład w gospodarczy rozwój regionu.
Prezes Zarządu Palisander – Sławomir Żubrycki znalazł się w ścisłym gronie ośmiu osób nominowanych oraz otrzymał wyróżnienie w kategorii MENEDŻER ROKU 2016.
Gratulujemy!

W dniu 05.02.2016 w Hotelu Gołębiewskim odbył się Wielki Bal Biznesu. Podczas Gali organizatorzy imprezy, Wschodni Klaster Budowalny oraz redakcja Kuriera Porannego, uhonorowali wybranych przedsiębiorców Certyfikatami 100% Polski Kapitał na rok 2016. Firma Palisander znalazła się wśród grupy wyróżnionych i docenionych. W imieniu Spółki nagrodę odebrał Prezes Zarządu Pan Sławomir J. Żubrycki.

topbuilder2016-7910 grudnia 2015 r. w Multikinie Złote Tarasy podczas uroczystej gali wyróżniono i uhonorowano laureatów ósmej edycji konkursu TopBuilder.
Tytuł TopBuilder 2016 oraz okolicznościową statuetkę  otrzymała jedna z usług Palisander – „Monitoring kosztów najmu szalunków”.
W imieniu firmy nagrodę odebrał Prezes Zarządu Pan Sławomir J. Żubrycki.
Jest to już piąta nagroda TopBuilder przyznana produktom lub usługom Palisander.

23 lutego 2016 w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się kolejna edycja konferencji „Infrastruktura Polska” oraz uroczysta gala „ Diamenty Polskiej Infrastruktury”, podczas której nastąpiło wręczenie nagród najlepszym reprezentantom branży infrastruktury i budownictwa. Spółka Palisander znalazła się wśród wyróżnionych firm. Dyplom za „Efektywność w Zarządzaniu – Spółka Roku” odebrał Prezes Zarządu Sławomir Janusz Żubrycki.

logo_obrazek_przewodniW warszawskim Multikinie Złote Tarasy w dniu 18 lutego 2016 r. odbyła się kolejna Gala Builder Awards, podczas której wręczono m.in. nagrody Budowlana Firma Roku i Osobowość w Branży.
Za dobre wyniki, innowacyjność proponowanych rozwiązań oraz rzetelność i stabilność prowadzonej działalności po raz czwarty w historii konkursu firma Palisander otrzymała nagrodę Budowalna Firma Roku 2015. Wyróżnienie w imieniu Spółki odebrał Prezes Zarządu Sławomir J. Żubrycki, który został również nagrodzony tytułem Osobowość w Branży.

15 października 2015 w Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyła się uroczysta Gala z okazji wręczenia nagród XVII edycji konkursu Pracodawca Roku w Budownictwie, organizowanego corocznie przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa.

„Za dynamiczny rozwój firmy i nowatorskie osiągnięcia w zarządzaniu, systematycznie podnoszoną jakość usług i wyrobów oraz wdrażanie do produkcji własnych nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych” Prezes Zarządu firmy Palisander Pan Sławomir Janusz Żubrycki został uhonorowany tytułem Pracodawca Roku 2014 w Budownictwie.

Już po raz drugi w historii konkursu Prezes Zarządu Palisander otrzymał ten tytuł – poprzednio w roku 2010.

Nagrodę w imieniu Prezesa odebrała Pani Agnieszka Rudnicka – członek Zarządu.

TopBuilder 2014

 

Podczas poznańskich Targów Budma 2014 w dniu 11 marca 2014 r. odbyła się VI Gala TopBuilder, podczas której wręczono statuetki i przyznano tytuły  TopBuilder. Produkty i usługi Palisander już po raz czwarty zostały nagrodzone w tym konkursie. W tym roku Kapituła postanowiła wyróżnić głównie produkty innowacyjne. Takim produktem jest nagrodzony szalunek specjalny z tworzywa sztucznego PAL-X3M – w ofercie Palisander od 2013 roku.
W imieniu Spółki nagrodę TopBuilder 2013 za szalunek specjalny PAL-X3M odebrał Dyrektor Oddziału Zachód Pan Piotr Ulatowski.

 

BFR2013

12 lutego 2014 w warszawskim Hotelu Polonia Palace na XI Gali Builder Awards wręczono wyróżnienia w kategorii Budowlana Firma Roku 2013.

Kapituła Konkursu wybrała te przedsiębiorstwa,których osiągniecia wyróżniają  się na tle całej branży, i które  uzyskały dobre wyniki mimo trudnej sytuacji gospodarczej w roku 2013.

Palisander po raz trzeci otrzymał tytuł:  Budowlana Firma Roku.

logo_topbuilder_2013

 

W dniu 17.01.2013 r. w siedzibie BCC w Warszawie odbyła sie piąta Gala TopBuilder.

Kapituła Konkursu wybrała najlepsze innowacyjne produkty budowalne, produkty IT dla budownictwa oraz realizacje, usługi i inne przedsięwzięcia dla budownictwa. W gronie laureatów znalazła sie równiez firma Palisander.

Statuetka i Tytuł TopBuilder 2013 została przyznana Spółce za „Międzynarodową Platformę Wymiany Wiedzy i Technologii”

 

innowacje_2012_krzywe_2

Pod koniec marca 2013 roku ogłoszono wyniki 6. edycji rankingu Innowacje 2012, organizowanego przez Strefę Biznesu Kuriera Porannego. W uroczystej gali wręczenia nagród wzięło udział około stu biznesmenów z regionu.
Eksperci Kapituły konkursu odwiedzali wybrane po wstępnej kwalifikacji spółki, aby sprawdzić oraz ocenić charakter i poziom zgłoszonych innowacyji. Ostateczna decyzja została podjęta przez komisję złożoną z ekspertów Naczelnej Organizacji Technicznej oraz Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej. Po raz pierwszy w historii rankingu zostały również nagrodzone usługi i produkty.
Firma PALISANDER Sp. z o.o. została wyróżniona właśnie w nowej kategorii -innowacyjna usługa.
Nagrodę za Międzynarodową Platformę Wymiany Wiedzy i Technologii w imieniu Spółki, odebrał Prezes Zarządu Pan Sławomir J. Żubrycki.

vetrex_budowlana_firma_roku_2012

W dniu 19 marca 2013 w warszawskim hotelu Polonia Palace odbył się dziesiąty finał Konkursu Budowlana Firma Roku, organizowanego przez branżowy miesięcznik Builder. Tytułem Budowlana Firma Roku 2012 nagrodzono ponad 30 firm, które mimo kryzysu w budownictwie, pracują skutecznie i efektywnie.
W zaszczytnym gronie laureatów po raz drugi ( Spółka jest również Laureatem Budowlanej Firmy Roku 2010) znalazła się firma Palisander.
Marek Ździebłowski, Prezes wydawnictwa PWB Media, podsumowując ostatni ciężki rok w budownictwie, stwierdził: „… przy zmieniającym się rynku nie zmienia się jedna rzecz – jest na nim grupa silnych firm, które przez lata budowały swoją pozycję.” Przyznane wyróżnienie jest potwierdzeniem ugruntowanej pozycji Palisander w branży.

Rysunek1_4

W dniu 28 lutego 2013 w Operze i Filharmonii Podlaskiej, podczas XIII Gali organizowanej przez Puls Biznesu, PALISANDER został uhonorowany tytułem Gazeli Biznesu 2012.

Mimo niełatwych lat 2009-2011, które były oceniane w tym konkursie, udało nam się znaleźć w pierwszej dwudziestce najlepszych firm województwa podlaskiego. To już szósty tytuł Gazeli Biznesu otrzymany przez naszą firmę.różnienie jest potwierdzeniem ugruntowanej pozycji Palisander w branży.

W dniu 06 grudnia 2012 w siedzibie BCC w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród TopBuilder.
TopBuilder to nagroda miesięcznika Builder, przyznawana przez Kapitułę Konkursu – redakcję pisma i jego Radę Programową – najlepszym innowacyjnym produktom budowlanym, produktom IT dla budownictwa oraz realizacjom, usługom i innym przedsięwzięciom dla budownictwa. Uroczystym finałem prac Kapituły jest grudniowa Gala, na której spotykają się laureaci i inni przedstawiciele środowiska budowlanego i wręczane są statuetki.
Palisander został wyróżniony za dwa produkty w kategorii Produkt Roku dla Budownictwa QLOS – autorski system zarządzania jakością usługi najmu szalunków oraz Szalunek słupa PAL-S4. W imieniu firmy nagrody odebrał Prezes Zarządu pan Sławomir J. Żubrycki.

W dniu 1 marca 2012 w Hotelu Polonia Palace w Warszawie odbyła się IX już edycja Gali Buildera/ Builder Awards. Zgodnie z już dziewięcioletnią tradycją, wśród gości znaleźli się nie tylko przedsiębiorcy tworzący mocny wizerunek branży budowlanej, ale także przedstawiciele samorządu zawodowego, organizacji branżowych, ośrodków naukowych oraz instytucji państwowych. Kapituła wyróżnień Budowlana Firma Roku i Polski Herkules przyznała firmie Palisander i Panu Prezesowi S.J. Żubryckiemu Tytuł i Statuetkę POLSKI HERKULES 2011. Przy podejmowaniu decyzji pod uwagę wzięto szczególne osiągnięcia , dynamiczny rozwój firmy i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej, jak również skuteczne zarządzanie firmą i osobisty wkład Pana Prezesa Żubryckiego w jej rozwój.

Ogłoszono wyniki Konkursu „Biznes. Dobry wybór”, organizowanego przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan w ramach projektu EFS „Poprawa wizerunku przedsiębiorców” . Spośród 1000 przedsiębiorców z całego kraju, wyłoniono 120 laureatów.
Organizator konkursu przygotuje raport z każdego województwa, w którym zaprezentuje historie sukcesu przedsiębiorców -laureatów oraz ich wkład w rozwój regionu.
Kapituła konkursu  wyłoniła z województwa podlaskiego tylko czterech laureatów, którzy jej zdaniem osiągnęli sukces w biznesie, są odpowiedzialnymi pracodawcami, a przy tym udzielają się społecznie. Miło nam poinformować, iż zasłużenie w tym gronie znalazł się Prezes Palisander Pan Sławomir Janusz Żubrycki.

 

 

Wybraliśmy pozytywnych bohaterów, którzy swoimi dokonaniami pokazują, że biznes to dobry wybór. Poszukiwaliśmy właścicieli i menadżerów firm, również tych niewielkich, którzy odnoszą sukcesy biznesowe, angażują się na rzecz środowiska lokalnego i partnersko traktują pracowników – mówi Henryka Bochniarz, prezydent PKPP Lewiatan.
więcej na : www.wizerunek.przedsiebiorcow.pl

W dniu 15 listopada 2011 r. w pałacu Lubomirskich w Warszawie Prezes Zarządu Sławomir Janusz Żubrycki odebrał wyróżnienie FIRMA NA MEDAL, przyznane decyzją Komisji Weryfikacyjnej Konkursu BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU w kategorii: Producent materiałów i urządzeń stosowanych w obiektach sportowych i rekreacyjnych. Wg Kapituły konkursu Palisander wykazał się sprawnym wdrażaniem innowacyjnych produktów i rozwiązań technologicznych, służących rozwojowi budownictwa sportowego i rekreacyjnego w Polsce. Wyróżnienie to stanowi potwierdzenie zaangażowania nie tylko w budownictwo, ale również we wsparcie jakie Firma udziela drużynie Jagiellonia Białystok, jednocześnie kibicując i śledząc jej poczynania.

Autorski System Zarządzania Jakością Najmu Szalunków – QLOS , wdrożony w 2011 r. przez firmę PALISANDER , został po raz kolejny doceniony. W październiku br. System QLOS otrzymał Medal Europejski , przyznany przez Kapitułę Konkursu Business Centre Club.
Konkurs BCC promuje i nagradza polskie wyroby i usługi spełniające standardy i normy Unii Europejskiej. Nominowane usługi lub produkty muszą spełniać wymagane prawem normy oraz posiadać odpowiednie licencje lub patenty. Równie ważnym kryterium oceny  jest rozwój ekonomiczny firmy startującej w konkursie, zdobyte przez nią w latach ubiegłych nagrody i certyfikaty.

Prezes Zarządu PPU Palisander Sp.z o.o. Pan Sławomir Janusz Żubrycki uhonorowany tytułem „Pracodawca Roku 2010 w Budownictwie”.
Zakończyła się XIV edycja konkursu organizowanego przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa „ Pracodawca Roku 2010 w Budownictwie”.
W dniu 27.09.2011 w Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień. Prezes Zarządu PPU Palisander Sp.z o.o. Pan Sławomir Janusz Żubrycki został uhonorowany tytułem i statuetką „Pracodawca Roku 2010 w Budownictwie” między innymi za dynamiczny rozwój firmy i wdrażanie nowych technologii.

W dniu 2 marca 2011 r., w Pałacu Lubomirskich w Warszawie Prezes Sławomir Janusz Żubrycki odebrał przyznane Firmie PALISANDER wyróżnienie „ Budowlana Firma Roku” oraz specjalne imienne wyróżnienie przyznane za skuteczne zarządzanie Firmą.Kapituła Konkursu wysoko oceniła naszą Firmę w zakresie: dostępności produktu, nowatorstwa, dostosowywania do wymogów branży budowlanej, potrzeb klientów i zmieniającego się rynku. Nagroda ta jest jednocześnie nominacją do statuetki Polski Herkules w roku 2012.
Największe sukcesy Palisander w 2010 r., które przyczyniły się do przyznania wyróżnienia to przede wszystkim otwarcie nowego Oddziału z magazynem w Katowicach, rozbudowa Filii w Warszawie oraz wprowadzenie własnego systemu inżynieryjnego PAL-BS.
Jesteśmy dumni, że Palisander jest coraz częściej zauważany i doceniany na forum ogólnokrajowym. Uzyskanie tytułu Firma Primus Inter Pares 2010 pod patronatem Ministra Gospodarki jest również tego przykładem.

Stowarzyszenie „Primus Inter Pares” ogłosiło listę laureatów programu „Firma Roku Primus Inter Pares 2010”, realizowanym pod patronatem Ministra Gospodarki. Na początku lutego 2010 r. Firma Palisander Sp. z o.o. wzięła udział w Programie i przeszła pomyślną weryfikację Kapituły Programu. Otrzymanie Certyfikatu jest dla nas kolejnym powodem do dumy, ponieważ Firmą Roku zostać może przedsiębiorstwo inwestujące w kapitał ludzki, posiadające uznanie na rynku i wiodące prym w swojej branży.

W grudniu 2009r. roku ogłoszono wyniki kolejnej edycji konkursu „Gazele Biznesu 2009”.
Podjęte aktywne działania w roku kryzysu ugruntowały naszą pozycję na rynku szalunkowym – pokazały siłę i stabilność firmy. W rezultacie zajęliśmy 20 miejsce w województwie podlaskim.
Wyniki jubileuszowej edycji udowodniły mocną kondycję firmy, a potencjał i dynamizm drzemiące w kadrze po raz kolejny pokazały, że „Szalunki to nasza pasja!”
Uroczyste wręczenie statuetki odbędzie się w dniu 16 lutego 2009r. Uhonorowanie laureatów województwa podlaskiego nastąpi w Hotelu Gołębiewskim.

W dniu 15 grudnia ogłoszono wyniki kolejnej edycji konkursu „Gazele Biznesu 2008” Miło nam poinformować, iż podczas tej edycji zajęliśmy zaszczytne 4 miejsce (spośród 93 firm); ranking ogólnopolski pozycjonuje nas na 151 miejscu (wśród 4103 pozycji).
Porównując – ubiegły rok przyniósł nam 10 miejsce w regionie oraz 516 miejsce w kraju (co oznacza skok o 365 miejsc).

Dnia 6 lutego 2008 w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbyło się uroczyste spotkanie podczas, którego najbardziej dynamiczne firmy z województwa podlaskiego nagradzane były Gazelami Biznesu. Firma Palisander po raz kolejny została laureatem dorocznego rankingu organizowanego przez Puls Biznesu. Zajęcie 10 miejsca w wojewódzkie podlaskim oznacza poprawę o 27 pozycji w porównaniu z rokiem ubiegłym. Jeszcze większy „skok” firma zanotowała w skali ogólnopolskiej, bo zajęcie 516 miejsca w gronie 3795 firm oznacza poprawę o 851 pozycji.
Otrzymane wyróżnienie oraz coraz wyższa pozycja potwierdza konsekwentną politykę rozwoju firmy oraz mobilizuje i zobowiązuje do podejmowania dalszych wyzwań.

Firma Palisander znalazła się w gronie laureatów rankingu najzdrowszych polskich przedsiębiorstw „Wehikuły Czasu 2007”. Gazeta Prawna nagrodziła najbardziej dynamiczne, tworzące miejsca pracy oraz wiarygodne finansowo firmy. W tym elitarnym gronie nasza firma zajęła 11 miejsce spośród 55 nagrodzonych w województwie podlaskim. Wyróżnienie to wskazuje na dynamiczny rozwój firmy Palisander oraz potwierdza, że jesteśmy dobrym i wiarygodnym partnerem w biznesie.

Informujemy, iż firma Palisander znalazła się w gronie laureatów prestiżowego ratingu NAJLEPSZE FIRMY 2007 organizowanym przez „Gazetę Bankową”. Honorowane wyróżnieniami firmy stanowią awangardę intensywnych przemian w polskiej gospodarce, ich działalność najlepiej świadczy o niebywałym postępie, dokonującym się na tym polu. Przyznane wyróżnienie jest kolejnym potwierdzeniem rozwoju naszej firmy opartego na kreatywnych rozwiązaniach i dynamicznym działaniu.

Miło jest nam poinformować, że nasza firma znalazła się w gronie 20 najlepszych firm dziewiątej edycji konkursu „Ambasador Biznesu – Podlasie 2007”. Jury wybrało firmy, które w przeciągu ostatnich lat mogą poszczycić się dużą dynamiką rozwoju i dobrymi wynikami gospodarczymi tworząc przy tym nowe miejsca pracy. Konkurs odbył się pod Honorowym Patronatem Ministra Rozwoju Regionalnego, Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Wojewody Podlaskiego. W tegorocznej edycji udział wzięło blisko 60 firm z całego województwa.

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż po raz kolejny P.P.U. „Palisander” sp. z o.o. została wyróżniona w prestiżowym rankingu organizowanym przez Puls Biznesu i Coface Intercredit Poland – dyplomem „GAZELA BIZNESU 2006”. Tytuł ten jest potwierdzeniem naszej wiarygodności wśród kontrahentów oraz świadczy o ugruntowanej pozycji firmy na rynku.

W dniu 18.02.2006 roku w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku odbył się doroczny uroczysty „Bal Sportu”. W trakcie uroczystości Prezes Podlaskiej Rady Olimpijskiej Polskiego Komitetu Olimpijskiego na ręce Prezesa Zarządu Sławomira Żubryckiego złożył podziękowania „Za upowszechnianie idei i kultury olimpijskiej w województwie podlaskim” i uhonorował firmę „Palisander” okolicznościowym dyplomem.

P.P.U. „Palisander” sp. z o.o. zostało wyróżnione przynależnością do elitarnego Klubu Gazel Biznesu – grona najbardziej dynamicznie rozwiajających się firm. Szósta edycja rankingu przygotowywanego przez „Puls Biznesu” i międzynarodową wywiadownię gospodarczą Coface Intercredit Poland, w której po raz pierwszy zadebiutowała P.P.U. „Palisander” sp. z o.o., przyniosła naszej firmie 31 miejsce w województwie podlaskim na 79 firm oraz 1566 miejsce w kraju na 3108 notowanych w rankingu firm. Dynamika wzrostu zanotowana na poziomie 48,23% pozwala stwierdzić, iż konsekwentnie umacniamy naszą pozycję na rynku a kolejne lata rokują dalszym dynamicznym rozwojem firmy. Mamy nadzieję, iż kolejny rok zaowocuje podniesieniem naszej pozycji w rankingu Gazel Biznesu 2006.

W dniu 29.01.2005 roku w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku odbył się uroczysty „Bal Sportu”. W trakcie uroczystości Prezes Podlaskiej Rady Olimpijskiej Polskiego Komitetu Olimpijskiego uhonorował firmę „Palisander” statuetką Żubra „Za krzewienie i upowszechnianie idei olimpijskiej i sportu w województwie podlaskim.”

W dniu 3 czerwca 2005 r. firma P.P.U. „Palisander” sp. z o.o. zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie promującym polskie firmy sukcesu gospodarczego zorganizowanym pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki i Pracy.

P.P.U. „Palisander” sp. z o.o. jest laureatem konkursu „Ambasador Biznesu – Podlasie 2000” organizowanym przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego oraz Gazetę Wyborczą oddział w Białymstoku.

IV TARGI FORUM BUDOWNICTWA 1995

W dniach 6-8 kwietnia 1995 roku firma Palisander uczestniczyła w organizowanych Białymstoku przez Politechnikę Białostocką IV Targach „Forum Budownictwa”. Tym razem Rektor Politechniki Białostockiej uhonorował firmę Palisander Pucharem oraz Dyplomem za zdobycie I miejsca w konkursie „Za najlepszą ofertę handlową”.

III TARGI FORUM BUDOWNICTWA 1994


W dniach 14-16 kwietnia 1994 roku firma Palisander uczestniczyła w organizowanych przez Politechnikę Białostocką III Targach „Forum Budownictwa”, gdzie w konkursie Rektora Politechniki Białostockiej zdobyła III miejsce „Za najlepszą ofertę handlową”.