Cień pod sliderem

Palisander na Politechnice

DSC09352

23 października 2018 r. kilkadziesiąt firm za całej Polski uczestniczyło w jesiennych Targach Pracy na Politechnice Białostockiej. Jednodniowe targi odbyły się na Wydziale Elektrycznym PB.

Kamizelki odblaskowe i kaski wyróżniały na targach przedstawicieli firmy Palisander, którzy przy swoim stoisku zachęcali absolwentów i studentów ostatnich lat m.in. kierunku budownictwo do współpracy z ich firmą.

Palisander – jeden z liderów krajowego rynku w produkcji i najmie szalunków budowlanych jest przykładem pracodawcy, z którym młodzi ludzie chętnie wiążą się na dłużej i mają szansę na realizację zawodowej kariery. Świadczą o tym rekordowe długości stażu pracowników zatrudnionych po lub na studiach, z których wielu zajmuje obecnie kierownicze stanowiska, również w zarządzie spółki.

Obecnie Palisander oferuje studentom i absolwentom budownictwa etat projektanta szalunków, ale szuka też pracowników na stanowiska specjalisty ds. logistyki, do działu promocji i marketingu, a także pracowników fizycznych – do pracy w warsztacie i magazynie. Ze względu na dynamiczny rozwój, firma prowadzi stałą rekrutację. Kandydaci mogą liczyć na profesjonalne przygotowanie do zawodu od podstaw: przejdą cały proces wtajemniczenia zawodowego, również na placach budów.

Osoby zainteresowane aplikowaniem zapraszamy odwiedzenia zakładki: www.palisander.com.pl/kariera, gdzie znajdują sie aktualne oferty pracy w Palisander.