Cień pod sliderem

Gala Builder Awards 2017

23styczen-185

W dniu 23 stycznia 2018 r. w warszawskim Multikinie Złote Tarasy gościło ponad 300 osób. Byli to przedstawiciele biznesu, środowisk naukowych i akademickich, prasy, samorządowych oraz ludzie bezpośrednio związani z otoczeniem budownictwa.
Miesięcznik „Builder” postanowił wskazać te spośród firm, których wyniki rynkowe były najlepsze. Po raz 15. przyznano wyróżnienia: Budowlana Firma Roku, Osobowość Branży, Laury Buildera oraz Polski Herkules.
Gala Builder Awards 2017 została zorganizowana we współpracy z trzema firmami, które obchodzą w tym roku jubileusze i łącznie mają 100 lat. Uroczystość odbyła się pod hasłem: „100 lat doświadczenia w budownictwie”.
25 lat obchodzi w tym roku Palisander, jeden z partnerów gali. Doceniono fakt, iż firma w ciągu ćwierćwiecza obsłużyła tysiące budów na terenie całego kraju oraz że jest to największy dostawca szalunków z wyłącznie polskim kapitałem. – Stawiamy na projekty trudne technicznie, nietypowe, wymagające nieszablonowych rozwiązań – mówił podczas wystąpienia Prezes Sławomir Janusz Żubrycki.