Agnieszka Rudnicka – Prezes Zarządu Palisander Sp. z o.o. uczestnikiem konferencji „Równość płci, czyli jak parytety gwarantują zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy”.

Z ogromną satysfakcją zapraszamy do udziału osobistego lub obejrzenia online konferencji na temat: „Czy różnorodność i równość sprzyjają rozwojowi biznesu? „Równość płci, czyli jak parytety gwarantują zrównoważony rozwój społeczno-gospodarczy”.”

W dyskusji na ten temat wezmą udział wybitne osobistości świata biznesu: w tym między innymi Agnieszka Rudnicka – Prezes Zarządu Palisander sp. z o.o.. Moderatorem tej dyskusji będzie r.pr. Katarzyna Zadykowicz-Sokół, Wiceprezeska Podlaskiego Związku Pracodawców, partner w Kancelarii Radców Prawnych Bieluk i Partnerzy.

Wszyscy zainteresowani udziałem stacjonarnym w wydarzeniu, mogą przesłać zgłoszenia na adres: biuro@pracodawcypodlasia.pl do 17 września 2023 r.

Link do transmisji online udostępniony będzie w dniu wydarzenia na stronie i profilu FB Podlaskiego Związku Pracodawców.