2 imponujące kontrakty na dwulecie istnienia Oddziału Północ

Oddział Północ powstał na początku 2019 roku, by usprawnić komunikację z klientami w północnej Polsce. W przeciągu dwóch lat na nadmorskim rynku udało nam się wyrobić opinię rzetelnego dostawcy szalunków. Przełożyło się to niewątpliwie na kontrakty jakie podpisujemy – na przełomie roku 2020/2021 podpisaliśmy dwie umowy, którymi aż wstyd się nie pochwalić. 

Granaria

Wyjątkowe przedsięwzięcie, łączące potrzeby nowoczesnego miasta, a jednocześnie szanujące historię i dziedzictwo kulturowe, które tak licznie przyciąga turystów do Gdańska. Budowa całościowego konceptu miejskiego na Wyspie Spichrzów, w ramach którego powstają apartamenty, liczne punkty usługowe, a także hotel – ruszyła w ostatnim kwartale 2020 roku, a pierwszy transport szalunków dotarł na budowę 7 grudnia. W pierwszym etapie powstaną budynki apartamentowe i nowoczesny hotel z widokiem na zabytkową gdańską starówkę.

Firma Palisander dostarcza na budowę systemy szalunkowe: ALFA, MAMMUT, OMEGA, BK-180, PAL-BS, PAL-20, ALU-DEC, ID-15, SZACHTY, ALSIPERCHA, PAL-BHP oraz kompleksowe projekty techniczne i stałe wsparcie doradców technicznych.

źródło: www.granaria.pl

DOKI Living

Na gdańskich terenach postoczniowych powstaje wyjątkowa, multi-funkcyjna inwestycja DOKI, łącząca część mieszkaniową (DOKI LIVING), biurową (DOKI OFFICE), gastronomiczną, noclegową i konferencyjno-wystawową (MONTOWNIA).

Oddział Północ podpisał kontrakt na I etap budowy DOKI LIVING – czyli realizację 212 mieszkań w budynkach 8 i 9-kondygnacyjnych, które swoim wyglądem nawiązywać będą do historycznej, industrialnej zabudowy. Do powstania budynków wykorzystane zostaną systemy: ALFA, MAMMUT, BETA, PAL-SO, PAL-20, ALU-DEC, ID-15, SZACHTY, BK-180, PAL-BS, PAL-BHP.

Pierwszy transport pojechał na budowę 15 stycznia 2021.

źródło: www.eurostyl.com.pl